Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fyzioterapeutka Mgr. Zuzana Hoetzelová

  Mgr. Zuzana Hoetzelová absolvovala Fakultu tělesné výchovy a sportu v Praze, obor fyzioterapie. Bakalářské studium ukončila v roce 1999, magisterské v roce 2003. Od roku 1999 pracovala na klinice komplexní rehabilitace MUDr. Jiřího Marka Monada, www.monada.cz, později také na klinice Rehaland www.rehaland.cz . Během této praxe se nejvíce věnovala individuální fyzioterapii, zejména problematice funkčních poruch pohybové soustavy a měla možnost spolupracovat s nejlepšími odborníky. Také absolvovala odbornou semestrální výuku ve francouzském Montpellier. Od roku 2003 působila ve vojenském rehabilitačním ústavu Slapy nad Vltavou,www.volareza.cz/www/index.php?z=12&s=text&c=43, špičkově vybaveném pracovišti, kde se často věnovala pacientům imobilním: pacientům po těžkých traumatech a operacích, po cévních mozkových příhodách, po těžkých interních onemocněních, dále také pacientům po totálních endoprotézách.

V roce 2010 založila nestátní zdravotnické zařízení v Turnově -  fyzioterapii, která na straně jedné zajišťuje do té doby neexistující návštěvní službu imobilních klientů většinou s organickým postižením, na straně druhé nabízí odbornou péči pro klienty s poruchami funkčními - bolestivými stavy.

Spolupracuje s Centrem pro rodinu Náruč, o.s., kde přednáší a vede workshopy. Nabízí poradenství a workshopy mateřským školám. Vyučuje akreditovaný kurz Sportovní masáže na  Střední zdravotnické  škole v Turnově. 

Své vzdělání si stále doplňuje podle zákona a využívá k tomu také anglický a francouzský jazyk. Těmito jazyky se dorozumí  s cizími klienty.

 
 

 

Kontakt

Studio VIZÁŽ

IČP: 1000929019

Nádražní 1064,
Turnov II.

studiovizaz@quick.cz

Mail list


Statistiky

Online: 1
Celkem: 117147
Měsíc: 2373
Den: 71