Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fyzioterapie úkony

9. 6. 2014

 

 Privátní praxe zaměřená především na léčbu funkčních poruch pohybového systému formou ryze individuálního přístupu ke každému klientovi. Důraz klademe především na důkladné vyšetření a kvalitní manuální terapii.

V neposlední řadě dbáme na to, aby každý klient porozuměl svému problému, učíme ho rozpoznávat jeho vadné pohybové stereotypy, nevhodné pracovní prostředí, hledáme řešení, případně kompenzaci. Každému šijeme na míru cvičení. Nebojte se, je možné, že Vám bude stačit jeden jediný, ale ten správný cvik! Vybereme ze široké škály kompenzačních, automobilizačních, korekčních, relaxačních, dechových nebo např. stabilizačních cviků.

Kromě fyzioterapie Vám nabízíme velmi oblíbenou  "lázeňskou" proceduru prohřátí zad parafangem s masáží chodidel a masáž zad, to vše stihneme za 60 minut.

Nabízíme návštěvní službu imobilních pacientů v Turnově a Hodkovicích nad Mohelkou a jejich okolí.

Věnujeme se také dětem. S Doc. PhDr. Hanou Dvořákovou CSc. spolupracujeme na projektu screeningu vadného držení dětí v mateřských školách. Výstupem tohoto projektu jsou informovaní rodiče. Rodiče se skupinově naučí  technikám jako je  např. míčkování  nebo  se naučí facilitovat dětská chodidla. Individuálně je nutné přistupovat zejména u ukázek a konzultací, co a jak s dítětem doma cvičit a na co mají rodiče zaměřit svůj pohled při velmi důležité kontrole provádění cvičení. Více  v Projektu pro MŠ.

Více na mých stránkách http://rehabilitace.blgz.cz/ 

 
 

 

Kontakt

Studio VIZÁŽ

IČP: 1000929019

Nádražní 1064,
Turnov II.

studiovizaz@quick.cz

Mail list


Statistiky

Online: 4
Celkem: 117147
Měsíc: 2374
Den: 71